Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Türkçe Komedi Podcast

seohaberleri

Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
36
Tepkime puanı
1


Bütün gün evde otur otur sıkılmıyor musunuz? İşinizde yaşadığınız sorunları evinize mi taşıyorsunuz? Uyku mu tutmuyor? Türkçe komedi podcast programı aradınız da bulamadınız mı? O zaman buyurun Türkçe podcast programları içinde en zevkli olan Kafa Sesleri’ne. Kafa dağıtmak için dantel muhabbetler yapan, az biraz sivri dilli çokça samimi Türkçe komedi podcast programı.

2013 yılından bugüne kadar tam 3. Sezon yayınladığımız podcastlerimizle kafa dağıtmaya çalışıyoruz. İlk Türkçe podcast programlarından birisi olarak çıktığımız bu yolda amacımız dünyayı ele geçirmek değil. Birazcık gülmek ve güldürmek. 20’yi aşkın bölümümüzle sizleri hem eğlenmeye hem de dantel mevzuların üzerinde az biraz düşünmeye davet ediyoruz. Kafa dağıtmak, eğlenmek ya da uyumadan önce transa geçebilmek için dinleyeceğiniz en iyi Türkçe podcast önerileri arasında yer alan kanalımızdaki programlar çizilmiş sert çizgilerin içinde değil geniş bir yelpazede sizleri bekliyor.

Örneğin en iyi Türkçe podcast önerilerinden birisi olan ve çok yakın bir zamanda çıkardığımız Alnını Karışlarım Dünya isimli programda hem komik seyahat anılarımızı ve günlük işlerinizde yararlanabileceğiniz pratik bilgileri bulabilirsiniz. Sadece günlük rutinler değil aynı zamanda gündemi belirleyen olayları esprili bir dille anlattığımız programlarımız telefonunuzdaki Spotify uygulamasında sizi bekliyor. Spotify ile filan uğraşamam diyorsanız www.kafasesleri.net adresimizde sizi bekliyoruz. Biraz gülmek hepimizin hakkı öyle değil mi? O halde daha geç kalmadan sizleri bekliyoruz.
 
Üst Alt