Sohbet Girişi

Hakkımızda

Web sitemiz tamamen sohbet ve partner arayışını sağlamak için kurulmuştur. Giriş yapan misafir kullanıcılarımız sohbet adına görüşlerini karşısındaki insanı rencide etmeyecek şekilde paylaşabilir ve yazılı sohbet iletişimi kurabilmektedir. Farklı ilişkiler ve sohbet üzerine romantik anları dilediğiniz zaman yaşayabileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor. Paylaşımlar sadece sohbet üzerine değil aynı zamanda diğer eğlenceli uygulamalarımız ile (oyun, yarışma, radyo dinleme) vakit geçirebileceğiniz üyelik ve ücret isteği olmayan sohbet sitesidir.

Lütfen sohbet kanallarımıza giriş yaptığınız zaman sohbet paylaşımlarınızı partnerinizle görüşme esnasında saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yapınız. Yaşadığınız herhangi bir sorun için #operhelp kanalında bulunan yetkili adminlere bilgi verebilir, yardımcı olmaları konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralIRC sohbetlerinde diğer kullanıcılara saygılı olmak önemlidir. Küfür, hakaret veya saldırganlık içeren dil kullanmaktan kaçının.
kuralIRC kanallarında spam veya flood yapmak, gereksiz veya tekrarlayan mesajlar göndermek, genel olarak hoş karşılanmaz.
kuralIRC sohbetlerinde, kişisel bilgilerinizi (örneğin, tam adınız, adresiniz, telefon numaranız) paylaşmaktan kaçının.
kuralIRC kanalları genellikle belirli kurallara sahiptir. Bir kanala katılmadan önce kanalın kurallarını okuyun ve uymanız gereken belirli kurallar varsa bunlara uyun.
           
söz
yukarı