Sohbet Girişi

Kumsal Sohbet

Kumsal Sohbet

Makale üstüne makale yazıyorum, bazen okunup okunmadığını bile bilmeden. Ama yine de yazmaya devam ediyorum Belalım’da. Öylesine sahiplendim, öylesine benimsedim ki bu siteyi. Site sahibi, yetkili admin kadrosu, userleri ile o kadar sevdim ki burayı. Ne başlık verirse versin, yazamam diyemiyorum nedense. Şimdi de Kumsal Sohbet makalesi ile karşınızdayım işte. Hani sizlere daha önceleri anlattıydım neden burada chat sohbet yapmayı seveceğinizi. Chat sitesi içerisindeki sohbet odalarından, canlı radyosundan, DJ’lerinden, yapılan canlı yayınlardan da bahsettim. Hatta SohbetimSen sitesi Belalım’a dahil olmadan önce sadece burada bulunan userleri saydıydım o gün size. Hatırladınız değil mi? İşte tam da o aralar sizinle bir de Liman Sohbet makalesinde buluştuk. İzlediğim bir diziden esinlenerek cancanımı bir limandan gözlerimi okyanusa dikip beklerken, onun Türkiye’de deniz kenarında beni gözlemesinden, bahsettiydim. Zaten ilk olarak Belalim.Net’e makale yazmaya başladığımda Türk, Avrupa, Gurbet sohbetlerinden bahsettiydim. Gurbet sohbet ederek nasıl hasret giderildiğinden de üstelik.

Kumsal Chat Sohbet Odaları

Dediğim gibi, Liman’da deniz kenarındaki bekleyişimden bahsettiydim size. Bugün ise kumsala iniyoruz cancanımla beraber. Kumsalda ayakkabılarımızı çıkarıp, ayaklarımızı denize sokuyoruz. Tuzlu su ayaklarımıza değdikçe soğuk soğuk, bizim de içimiz ürperiyor. İliklerimize kadar hissediyoruz soğuğu, sanki Eskişehir’in ayazında yüzümüz donar gibi. Ya da sanki Erzurum’dayız da karlarda yalın ayak dolaşıyor gibi. Kışın ortasında içimi ısıtamaz ondan başkası. Zaten evde yalnızım, Sezen Aksu’nun “Bir kedim bile yok, anlıyor musun” şarkısını dinliyorum, eskisi gibi. O zamanlar yoktu da üşüyordum. Peki ya şimdi sebebi ne? Kedim de var artık, lakin yokluğunla sınıyorsun beni. Gün be gün eriyorum hasretinle. Artık kedim senin yerine ısıtıyor beni cancanım. Gülay “Taşlara mı döndü kalbin? Gelmedin. Aylar geldi geçti, sen gelmez oldun”, Ahmet Kaya “Kum gibi, kum gibi, ezip geçme” derken, biz kumları eziyoruz seninle cancanım kumsalda. Müslüm baba Sen de bana aşıksın, hem de deliler gibi” diyor. Bense “Haydi inşallah, çok amin” diyorum yine sohbet esnasında cancanım 😊

Kumsal Chat Siteleri

Siz de deniz kenarında hissetmek isterseniz kendinizi, buyurun hemen aramıza gelin. Belki siz de burada yeni insanlarla tanışıp arkadaş, dost olursunuz. Belki de benim gibi hayatınızın aşkını burada bulursunuz. Kim bilir? Bundan dolayı size buyurun gelin diyorum işte. Kumsal sohbet sitemizin adresi belli. Yine de sizin için alta yazıyoruz. Hiç vakit kaybetmeyin. Haydi, o halde. Daha ne bekliyorsunuz?

www.belalim.net

Belalim 167
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralIRC sohbetlerinde diğer kullanıcılara saygılı olmak önemlidir. Küfür, hakaret veya saldırganlık içeren dil kullanmaktan kaçının.
kuralIRC kanallarında spam veya flood yapmak, gereksiz veya tekrarlayan mesajlar göndermek, genel olarak hoş karşılanmaz.
kuralIRC sohbetlerinde, kişisel bilgilerinizi (örneğin, tam adınız, adresiniz, telefon numaranız) paylaşmaktan kaçının.
kuralIRC kanalları genellikle belirli kurallara sahiptir. Bir kanala katılmadan önce kanalın kurallarını okuyun ve uymanız gereken belirli kurallar varsa bunlara uyun.
           
söz
yukarı