Sohbet Girişi

Yüzük Sohbet

Yüzük Sohbet

Dün zengin sohbet ettik ya, artık yüzük sohbet de hakkımız diye düşünüyorum. Hakkımız dedim. Tek taşımı kendim aldım, tek başıma kendim taktım” sözlü bir şarkısı vardı Nil Karaibrahimgil’in. Onu hatırlattı bu başlık bana. Ben de şimdiye kadar yüzüklerimi hep kendim aldım. Başkalarına da aldım yüzük. Genelde anneme. Birkaç sene önce gelinimize seçtim. Aaah, ne anlatıyorum ben şimdi size yaa. Ne bileyim, ne yazacağımı bilemedim açıkçası. Yüzükten ziyade yüzmek de geliyor aklıma. Zaten insan zengin olmayı düşününce böyle hani aklına ilk gelen şeylerden biri de havuzlu villa olur ya. İşte öyle, kocaman bahçeli, havuzlu villan olacak, dalacaksın soğuk suya sıcak yaz günlerinde. Ya da kışın ortasında ısıtacaksın suyu. Dalacaksın sımsıcak suya. Hayal kurmak bedava nasılsa 😊

Hani dedim ya dün size, insan biriktiriyorum diye. Sanal sohbet ederek bir aile kurdum kendime. Gezgin abim, Serra bacım, Elifff kardeşim, Efil ablam… Say say bitmiyor. Bir de cancanım var tabii.

Pırlanta Yüzük Kolye

Her genç kızın hayalidir evlilik teklifi almak. Bazı genç kızlar şanslıdır. Onlar ne istiyorsa hayatta, teker teker gerçekleşiyor. Sevgilileri olur, istemeye gelir, söz, nişan, evlilik.. Sanalda da böyle tanışan insanlar oluyor. Ücretsiz chat sitesi içinde tanışıyorlar misal. İlk olarak birbirlerinin sohbetini seviyorlar. İlgi odakları sürekli birbirleri oluyor. Bir süre chat yaptıktan sonra reelde görüşme kararı alıyorlar. Sonrasında da gerçek adım atma kararı veriyorlar. Ailelere duyurmak, istemeler, söz, nişan, düğün. Hiç oldu mu diyorsunuz. Evet, ben duydum. Evlenenler oldu sanaldan. Benim arkadaşlarımdan biri üniversite okurken sanaldan tanıştı şuan evli olduğu adamla. Birkaç da çocukları oldu. Kısacası mutlu olanlar var sanalda. Belalım’da da var böyle tanışan ve mutlu olan.

Yüzük Chat Sohbet

Biraz saçmalardan seçmeler oldu gibi, değil mi? Ama siz anladınız ne demek istediğimi. Eğer siz de hayatınızın aşkıyla tanışmak istiyorsanız sanal alemde. O halde, haydi hiç zaman kaybetmeyin. Hemen aramıza gelin, yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun, flört edin. Kim bilir, belki siz de aşık olursunuz burada. Belki siz de yüzük sohbet edecek ortam bulursunuz kendinize.

www.Belalim.Net

 

 

Belalim 1580
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralIRC sohbetlerinde diğer kullanıcılara saygılı olmak önemlidir. Küfür, hakaret veya saldırganlık içeren dil kullanmaktan kaçının.
kuralIRC kanallarında spam veya flood yapmak, gereksiz veya tekrarlayan mesajlar göndermek, genel olarak hoş karşılanmaz.
kuralIRC sohbetlerinde, kişisel bilgilerinizi (örneğin, tam adınız, adresiniz, telefon numaranız) paylaşmaktan kaçının.
kuralIRC kanalları genellikle belirli kurallara sahiptir. Bir kanala katılmadan önce kanalın kurallarını okuyun ve uymanız gereken belirli kurallar varsa bunlara uyun.
           
söz
yukarı